:::Wycieczki krajowe 1-dniowe:::
   

 

Śladami bohaterów "Nocy i dni" i do najstarszego polskiego grodu

 

Dla obu wariantów

Kalisz (Starówka-ratusz z wieżą widokową, zabytki sakralne, dodatkowo możliwość zwiedzania fabryki Calisia produkującej pianina i fortepiany) oraz do wyboru :

Do wyboru oprócz Kalisza :

Wariant A : Russów (dworek - Muzeum Biograficzne M. Dąbrowskiej, Skansen Wsi Kaliskiej), Opatówek Muzeum Przemysłu z historyczną ekspozycją pianin i fortepianów)

Wariant B : Gołuchów (Zamek Leszczyńskich i Czartoryskich, największe w Polsce posiadające wspaniałe zbiory Muzeum Leśnictwa, zagroda żubrów), Kamień św. Jadwigi- największy w Wielkopolsce głaz narzutowy, Na trasie zamek w Bolesławcu lub pałac w Antoninie (zwiedzanie wybranych atrakcji, tj. Kalisz + wariant A lub B, pełny program jest możliwy do zrealizowania w wariancie 2 dniowym)

Wycieczka 1-dniowa:

cena:

od 110 zł

Koszty programowe: 18 - 32 zł

Istnieje możliwość realizacji tej trasy w wariancie 2-dniowym - Kalisz + połączone trasy A i B. CENA  =   od 190 zł

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

WYBIERZ - ZOBACZ:

http://www.polan-travel.com.pl/content/wycieczki_kr/1d/edukacyjne.html