:::Wycieczki krajowe 1-dniowe:::
   

 

Łódź - na styku kultur

Muzeum Kinematografii, ul. Piotrkowska (zabytkowe kamienice i pałace, "Ławeczka Tuwima", "Fortepian Rubinsteina", "Promenada Gwiazd"), Pałac Poznańskiego - Galeria Rubinsteina, wnętrza fabrykanckie, plenery z filmu "Ziemia Obiecana", największy w Europie cmentarz żydowski, miejsca matyrologii - Radogoszcz, pomnik "Pękniętego serca". Na trasie postój w największym polskim centrum handlowym. Trasa może być realizowana w wariancie 2-dniowym, np. ze Szlakiem Romańskim lub Warszawą.

Manufakturę określa się często "miastem w mieście". W centrum obiektu znajduje się rynek otoczony zabytkowymi obiektami z płynącą nieopodal rzeką Łódką - zasypaną przed wielu laty. W Manufakturze oprócz możliwości robienia zakupów w jednej z największych w Polsce i Europie galerii handlowej, korzystać można centrum fitness Tu powstał największy w Polsce sklep zoologiczny i Aleja Rzemieślników. Znajdą się również trzy muzea: Muzeum Sztuki, będące filią istniejącego już muzeum w Łodzi, Muzeum Nauki i Techniki dla dzieci wzorowane na podparyskim muzeum La Villette oraz Muzeum Fabryka jako odtworzony fragment fabryki I.,Poznańskiego z licznymi atrakcjami m.in. - stanowisko ze stemplami do zdobienia tkanin, które tam produkowano, ekran bezdotykowy z informacjami o tkaninach takich jak flanela, batyst, barchan. Pokaz tradycyjnego tkania, historia fabryki
Centrum rozrywki rodzinnej oferuje tor dla rollkowców i ścianką wspinaczkową, multipleks z 15 salami kinowymi, w tym jedną typu IMAX.

 

cena:

od 98 zł

Koszty programowe: 12 - 25 zł

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

WYBIERZ - ZOBACZ:

http://www.polan-travel.com.pl/content/wycieczki_kr/1d/edukacyjne.html